Ana Sayfa Hakkımızda İletişimAna Menü
Ürünlerimiz
Duyurular
Ziyaretçi Sayısı
Şu An Sitede: 18
Bugün : 24
Dün : 79
Bu Ay : 1919

Ürünlerimiz / Oto Gaz Sistemleri / ZAVOLİResimlerin büyük hallerini görmek için üzerini tıklayınız..

Ürün Açıklaması

\"\"

Hakkımızda

Zavoli, İtalya Cesena’da kurulmuş, Lpg ve Cng dönüşüm sistemleri tasarım, üretim ve  satışında dünya lideri firmadır. Yıllık 200.000 adet üretim kapasitesine sahip,  5.000m² kapalı, toplam 10.000m² alana kurulmuş üç fabrika ile üretim yapmaktadır. Yüksek teknolojik altyapısı ve ar-ge çalışmalarıyla sektöre yön veren Zavoli; FSS (Fuel System Solutions) grubunun ana parçasıdır. FSS, artan otogaz dönüşüm sistemi ve yedek parça ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş farklı birçok şirketi bünyesinden barındıran, Amerika merkezli uluslararası bir platformudur. Dünya’nın 30’dan fazla ülkesinde öncü konumuyla faaliyetlerine devam eden Zavoli; Türkiye distribütörlüğünü Zavoli Polaris üstlenmektedir.

Zavoli Polaris, 17 yıldır, % 100 tüketici memnuniyetini ilke edinerek; güvenilir, yenilikçi, teknolojik ve doğa dostu ürünler sunmayı sürdürmektedir. Türkiye genelinde 5 Bölge Bayiliği ve 350 noktaya varan satış ve servis ağı ile hizmet vermekte olan Zavoli Polaris; satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında da % 100 tüketici memnuniyeti ilkesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye genelinde %25 Pazar payına varan satış hacmine ulaşan Zavoli Polaris, gerçekleştirdiği örnek dönüşüm ve montaj Ar-ge çalışmalarıyla sektörünün öncü lider firmasıdır

Sonraki Ürün : > >

Vitrin Ürünlerimiz
 
KALOS  
 

 
JEEP  
 

 
LAND ROVER V6  
 

 
406  
 

 
GOLF  
 

 
ASTRA  
 

 
CIVIC  
 

 
OMEGA  
 

 
MEGANE  
 

 
PASSAT  
 

 
POLO  
 

 
RİO  
 

 
318  
 

 
CORSA  
 

 
MAZDA 626  
 

 
JAZZ  
 

 
COROLLA  
 

 
MERCEDES ML 320  
 

 
SONATA  
 

 
ACCENT  
 

 
MAREA  
 

 
MONDEO  
 

 
206  
 

 
VOLVO S 40 TURBO  
 

 
FOCUS  
 

Bizden Haberler
2009 © Berke Otogaz - Yonca Sistem ile hazırlanmıştır.
2572971 Tekil Ziyaretçi

Kullanıcı Adı Şifre